Neohodnoceno

THOR chrom - dřezová baterie

2-4 týdny
Kód: 21453
3 490 Kč
Kategorie: KUCHYŇSKÉ BATERIE
Záruka: 5 let

THOR chrom - dřezová baterie

Materiál : plast / mosaz 

Podceňovaným prvkem uspořádání kuchyně je prostor na mytí nádobí. Vybavte jej velkým praktickým jedno- nebo dvoumiskovým dřezem a ... Baterie Toro . Umožní vám opláchnout ovoce a zeleninu přinesené z trhu, umýt jeden hrnec nebo pánev. Baterie bude fungovat v duetu s obdélníkovým, ale i kulatým dřezem.

Stojatá dřezová baterie s výsuvným výtokem se vyznačuje vypínačem, kterým můžete ovládat sílu proudu: déšť nebo malý proud můžete přizpůsobit právě mytým věcem a potřebám. Rozsah výtoku je 222 mm, výška baterie 390 mm, což vám umožní snadno umýt i ty hrnce, které se do myčky nevešly. Pomocí výsuvné hubice můžete proud nasměrovat přesně tam, kam chcete.

Baterie je vyrobena z mosazi a má plastový výtok. K čištění používejte základní čistič a vlhký hadřík. Baterie nabízíme v chromové a černé barvě . Módní barvy znamenají, že baterii můžete sladit s jakýmkoli dřezem.

Kuchyňská baterie Toro bude fungovat v každé domácnosti, tak neváhejte a vybavte si byt tímto praktickým prvkem. Potřebujete jinou baterii? Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: